Adam Szurpicki

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Prowadzi własną Kancelarię. Doradza przedsiębiorcom, głównie w branży budowlanej, e-commerce oraz farmaceutycznej. Specjalizuje się także w prawie upadłościowym i naprawczym oraz prawie żywnościowym...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

W czym mogę Ci pomóc?

Adam Szurpicki31 lipca 2016Komentarze (0)

Tematyka dzisiejszego wpisu powstała z powodu pytań, które kierowaliście do mnie rozpoczynając rozmowę telefoniczną lub wysyłając wiadomość e-mail. Czy pomagam w odwołaniach od decyzji Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego i reprezentuje przed organami Inspektoratu lub czy przeprowadziłbym przekształcenie działalności w spółkę z o.o.?

Rozwiewając wszelkie wątpliwości,  odpowiadam z przyjemnością:

Tak. Pomagam aptekarzom zarówno w przypadkach konieczności odwołań od decyzji cofających zezwolenie na prowadzenie apteki, nakładających karę pieniężną za niedozwoloną reklamę, jak również w zakresie dotyczącym uzyskania zezwolenia lub w innych postępowaniach prowadzonych przeciwko nim (lub spółkom, w których są udziałowcami).

Jednocześnie mogę zaproponować wsparcie w zakresie przekształceń spółek, działalności gospodarczej oraz zabezpieczenia transakcji pomiędzy kontrahentami, udziałowcami. Doradzam w tych kwestiach nie tylko aptekarzom.

Często rozwiewam także wasze najmniejsze wątpliwości lub obawy. Zawsze lepiej działać profilaktycznie. Do czego zachęcam. 🙂

Jeśli masz pytanie proszę pisz lub dzwoń. Na każdą wiadomość odpowiem. Jednak w sprawach indywidualnych jest to pomoc odpłatna.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 600 337 887e-mail: a.szurpicki@szurpiccy.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki z siedzibą w Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem adamszurpicki@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: