W czym mogę Ci pomóc?

Adam Szurpicki            31 lipca 2016            Komentarze (0)

Tematyka dzisiejszego wpisu powstała z powodu pytań, które kierowaliście do mnie rozpoczynając rozmowę telefoniczną lub wysyłając wiadomość e-mail. Czy pomagam w odwołaniach od decyzji Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego i reprezentuje przed organami Inspektoratu lub czy przeprowadziłbym przekształcenie działalności w spółkę z o.o.?

Rozwiewając wszelkie wątpliwości,  odpowiadam z przyjemnością:

Tak. Pomagam aptekarzom zarówno w przypadkach konieczności odwołań od decyzji cofających zezwolenie na prowadzenie apteki, nakładających karę pieniężną za niedozwoloną reklamę, jak również w zakresie dotyczącym uzyskania zezwolenia lub w innych postępowaniach prowadzonych przeciwko nim (lub spółkom, w których są udziałowcami).

Jednocześnie mogę zaproponować wsparcie w zakresie przekształceń spółek, działalności gospodarczej oraz zabezpieczenia transakcji pomiędzy kontrahentami, udziałowcami. Doradzam w tych kwestiach nie tylko aptekarzom.

Często rozwiewam także wasze najmniejsze wątpliwości lub obawy. Zawsze lepiej działać profilaktycznie. Do czego zachęcam. 🙂

Jeśli masz pytanie proszę pisz lub dzwoń. Na każdą wiadomość odpowiem. Jednak w sprawach indywidualnych jest to pomoc odpłatna.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: