Adam Szurpicki

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Prowadzi własną Kancelarię. Doradza przedsiębiorcom, głównie w branży budowlanej, e-commerce oraz farmaceutycznej. Specjalizuje się także w prawie upadłościowym i naprawczym oraz prawie żywnościowym...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O transakcji sprzedaży apteki w formie audio – kolejny odcinek podcastu

Adam Szurpicki11 marca 2020Komentarze (0)

W ubiegłym roku przygotowałem e-book, który zamieściłem na niniejszej stronie pod nazwą: Transakcja kupna/sprzedaży apteki.

Zauważyłem, że jest on także chętnie pobierany ze strony mojego drugiego bloga: noweprawofarmaceutyczne.com.pl

Dotyczy przeniesienia zezwolenia (koncesji) na prowadzenie apteki tj. instytucji, którą odnajdziesz w art. 104 a ustawy prawo farmaceutyczne.

Pomyślałem więc, że dla osób preferujących formę dźwiękową przygotuję wersję audio.

Poprzednie nagrania odnajdziesz na stronie spreaker.com, gdzie będą zamieszczane kolejne odcinki podcastu Legalna Apteka.

Jednocześnie uaktualniłem wysokość opłaty za przeniesienie zezwolenia na prowadzenie apteki obowiązującej w roku 2020, która wynosi 2 600 zł.

Do końca 2019 r. była to kwota 2 250 zł i taka też kwota widnieje w treści e-booka.

Poniżej nagranie – taki audiobook. 😉

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 600 337 887e-mail: a.szurpicki@szurpiccy.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki z siedzibą w Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem adamszurpicki@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: