Adam Szurpicki

radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Prowadzi własną Kancelarię. Doradza przedsiębiorcom, głównie w branży budowlanej, e-commerce oraz farmaceutycznej. Specjalizuje się także w prawie upadłościowym i naprawczym oraz prawie żywnościowym...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Co w trawie piszczy ?

Adam Szurpicki10 czerwca 20172 komentarze

Dawno nie opublikowałem tu żadnego wpisu.

Choć z pewnością wiesz, że swoją uwagę skoncentrowałem na drugim blogu: noweprawofarmaceutyczne. Zwyczajnie jest to okres dla mnie bardzo pracowity. Zainteresowanie zmianami i skutkami dla Ciebie wyszły na pierwszy plan.

Wspieram (Was) aptekarzy w tym niełatwym okresie jak tylko mogę.

Ostatnie miesiące to istny farmaceutyczny szał. Im bliżej terminu do wejścia w życie „apteki dla aptekarza”, tym jeszcze więcej kontaktów z Twojej strony i dzielenia się obawami, roztargnieniami lub zwyczajnie potrzebą uzyskania potwierdzenia słuszności podjętych decyzji. Przede wszystkim to okres, w którym nawiązywaliśmy różnego rodzaju współpracę.

Dodatkowo, uzupełnieniem są kontakty ze strony mediów i prośba o krótki komentarz lub wypowiedź.

Z tego miejsca chciałbym podziękować za przemiłą rozmowę w audycji na żywo Radio Puławy 24. Rozmawialiśmy o nowelizacji i jej skutkach dla pacjentów oraz samych przedsiębiorców prowadzących apteki.

Bardzo dziękuję także za kontakt ze strony Pani Marty Walendzik, która jest dziennikarką w Newsweek Polska. Choć moja wypowiedź była tylko krótkim uzupełnieniem publikacji dotyczącej recepty na pigułkę „dzień po”. Link do artykułu znajdziesz tu.

Ponadto w maju wyraziłem swoją opinię o nowelizacji prawa farmaceutycznego dla portalu Farmacja Praca. Jest on także od niedawna oficjalnym Partnerem tego bloga. Link do strony jest tutaj.

Dzieje się dużo.

Serdeczności!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 600 337 887e-mail: a.szurpicki@szurpiccy.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

R@f 13 czerwca, 2017 o 03:46

Szanowny Panie Mecenasie,

a kiedy dokładnie upływa termin na złożenie wniosku o wydanie zezwolenia „po staremu”? 24-ego czerwca? Jak wygląda to w wypadku złożenia wniosku z adnotacją: w/w dokumenty zostaną dostarczone w późniejszym terminie (poprawiony projekt, poprawiony Sanepid, kierownik)?

Odpowiedz

Adam Szurpicki 19 czerwca, 2017 o 10:29

Dzień dobry,

dokładnie tak. 24 czerwca (sobota) to ostatni dzień obowiązywania aktualnie obowiązujących przepisów. Gdy złoży Pan tak skompletowany wniosek z pewnością Inspektor wezwie Pana do uzupełnienia braków.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Adam Szurpicki z siedzibą w Wrocławiu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem adamszurpicki@wp.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: